Ubytování na horách - penziony Jeseníky - Penzion Pavel

Penzion Pavel - penziony Jeseníky - nabízí ideální ubytování na horách pro rodiny s dětmi, nachází se na louce pod lesem (50 metrů od Ski areálu Lázeňský vrch - večerní lyžování na osvětlené sjezdovce, v letním období v provozu golfové hřiště)  v příjemném, tichém a zdravém prostředí na okraji areálu Lázně Dolní Lipová v Jeseníkách. Penzion Pavel - ubytování Jeseníky - je ideálním výchozím místem pro návštěvy turistických zajímavostí blízkého okolí, např: krápníkové jeskyně Na Pomezí, lanová dráha z Ramzové na Šerák, přírodní rezervace Rejvíz, zámek Jánský Vrch, rozhledna Zlatý Chlum, koupání v zatopených lomech, projížďky na horských mini kárách na Ramzové, Priessnitzovy lázně a mnoho dalších.

 

Vybavení a okolí penzionu:

společenská místnost, hospůdka pro ubytované s posezením na zahrádce, velká zahrada, oplocené parkoviště přímo u penzionu, dětský koutek na zahradě,ruské kuželky, ohniště s posezením, půjčovna sportovního nářadí a kol. Přímo nad penzionem se nacházejí tři lyžařské vleky a sjezdovky různé obtížnosti.

 

Kulturní vyžití:

Disco club Mlýnice, Divadlo Petra Bezruče v Jeseníku, kino Pohoda, léčebné procedury a rehabilitace v lázních Dolní Lipová.

 

 

Sportovní aktivity:

Lyžařský areál Lázeňský vrch s technickým sněhem a osvětlenou, strojově upravovanou sjezdovkou přímo u penzionu. Ideální terény pro běžkaře. 8 km krytý bazén, 5 km bowling, squash, cyklistické a turistické stezky, městské koupaliště v Jeseníku, tenisové kurty.

 

Autobusové spojení:

Autobusová zastávka je 5 minut chůze od penzionu.

 

Vlakové spojení:

Vlakové nádraží je 15 minut od penzionu.


ohniste.jpg

penzion-s-detskym-domkem.jpg

podzim 2005 011.jpg

P1010327.JPG

 
  Jeseníky ubytování - ubytování a dovolená na horách
Pavel Kuchař
Lipová - lázně 19
790 61 Lipová - lázně [mapa]

GPS:
50°13'35.907"N, 17°8'33.644"E

Mobil: 604 154 432
E-mail: pavel@penzionpavel.cz