Kontakty

Pavel Kuchař

Lipová - lázně 19

790 61 Lipová - lázně

 

phoneRecepce +420 604 154 432

phonepavel@penzionpavel.cz

Penzion Pavel - penziony Jeseníky

Nabízí ideální ubytování na horách, nachází se na louce pod lesem...

Nabízí ideální ubytování na horách, nachází se na louce pod lesem (50 metrů od Ski areálu Lázeňský vrch - večerní lyžování na osvětlené sjezdovce, v letním období v provozu golfové hřiště)  v příjemném, tichém a zdravém prostředí na okraji areálu Lázně Dolní Lipová v Jeseníkách. Penzion Pavel - ubytování Jeseníky - je ideálním výchozím místem pro návštěvy turistických zajímavostí blízkého okolí, např: krápníkové jeskyně Na Pomezí, lanová dráha z Ramzové na Šerák, přírodní rezervace Rejvíz, zámek Jánský Vrch, rozhledna Zlatý Chlum, koupání v zatopených lomech, projížďky na horských mini kárách v Jeseníku, Priessnitzovy lázně a mnoho dalších.

Vybavení a okolí penzionu

společenská místnost,fotbálek, biliard, karambol, šipky, pinpong hospůdka pro ubytované s posezením na zahrádce, velká zahrada, oplocené parkoviště přímo u penzionu, dětský koutek na zahradě, ohniště s posezením,trampolína, bazén, půjčovna sportovního nářadí . Přímo nad penzionem se nacházejí lyžařské vleky a sjezdovky různé obtížnosti.

Kulturní vyžití

Disco club Mlýnice, Divadlo Petra Bezruče v Jeseníku, kino Pohoda, léčebné procedury a rehabilitace v lázních Dolní Lipová.

Sportovní aktivity

Lyžařský areál Lázeňský vrch s technickým sněhem a osvětlenou, strojově upravovanou sjezdovkou přímo u penzionu. Ideální terény pro běžkaře. 8 km krytý bazén, 5 km bowling, squash, cyklistické a turistické stezky, městské koupaliště v Jeseníku, tenisové kurty.

Autobusové spojení

Autobusová zastávka je 5 minut chůze od penzionu.

Vlakové spojení

Vlakové nádraží je 15 minut od penzionu.